Katalog lokalnych Firm
A A A
logo
Administracja
KAMIX
Adres: Piekary Śląskie
Tel: 501 506-212 Tel. komórkowy:
E-mail: tomasz.zienkiewicz@kamix.pl www: kamix@kamix.pl
NIP: 958-16-60-486 REGON: 221660662

Preparat do usuwania kamienia kotłowego KAMIX pojawił się na rynku w 1994 roku, odnosząc ogromny sukces handlowy. Początkowo był produkowany przede wszystkim na potrzeby rynku przemysłowego, gdzie chętnie kupowano go ze względu na niepowtarzalne właściwości, dużą wydajność, znikomą korozyjność, a wreszcie przystępną cenę. W tym czasie przeszedł pomyślnie dobrowolną certyfikację w UDT, PZH i wielu innych instytutach naukowo-badawczych.

Sukces preparatu KAMIX postanowiliśmy wykorzystać na rynku chemii gospodarczej, dlatego zaczęliśmy go konfekcjonować, aby także użytkownicy indywidualni mogli poznać i stosować produkt najwyższej jakości. Dzisiaj naszymi dystrybutorami są największe hurtownie, a ponadto jesteśmy obecni w halach Makro Cash and Cary, sklepach Geant i Kaufland w całej Polsce.

Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, poszerzaliśmy nasza ofertę nie tylko o nowe produkty chemii gospodarczej i przemysłowej, ale także technologie i usługi usuwania kamienia kotłowego w instalacjach przemysłowych.

Zaopatrzenie przemysłu w preparaty najwyższej jakości pozostaje naszym priorytetem. Dodatkowym atutem przedsiębiorstwa jest przy tym sprawny system dystrybucji, oparty na biurach regionalnych i magazynach usytuowanych w całej Polsce. Dzieki temu oferowane produkty są dostępne natychmiast. W przypadku zakupu większej ilości zapewniamy bezpłatny dowóz

Ponadto mamy swoich dystrybutorów w Austrii, Czechach oraz na Słowacji i Litwie. Jesteśmy obecni na rynku Białorusi, Estonii i Łotwy.

Słowa kluczowe:

PRODUKTY CHEMII GOSPODARCZEJ I PRZEMYSŁOWEJ, TECHNOLOGIE I USŁUGI USUWANIA KAMIENIA KOTŁOWEGO W INSTALACJACH PRZEMYSŁOWYCH

Dodaj swój biznes do katalogu lokanych firm i przedsiębiorców
szukaj


Dane do konta. Obowiązkowe, potrzebne do zarządzania wizytówką firmy.