Piekary ŚląskieBiznes Baza firmBiura nieruchomościPark Przemysłowo Technologiczny EkoPark w Piekarach Śląskich Sp. z o.o.
Katalog lokalnych Firm
A A A
logo
Biura nieruchomości
Adres: ul. W. Roździeńskiego 2a, 41-946 Piekary Śląskie
Tel: +48 32 289 04 84 Tel. komórkowy:
E-mail: biuro@ekopark.piekary.pl www: www.ekopark.piekary.pl
NIP: 4980224347 REGON:

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami: EkoPark wsparciem przy kupnie i sprzedaży nieruchomości

Szukając miejsca na biznes, przyszły inwestor często nie wie od czego tak naprawdę zacząć. Wsparciem w tym zakresie może okazać się współpraca z Parkiem Przemysłowo Technologicznym EkoPark w Piekarach Śląskich. Spółka swoją działalność w sferze sprzedaży terenów inwestycyjnych, najmu pomieszczeń biurowych oraz realizacji projektów unijnych uzupełniła o opcję pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Obecność na lokalnym rynku biznesowym pozwoliła, bowiem rozszerzyć działalność EkoParku o dostęp do nieruchomości na terenie Piekar Śląskich, ale i miast ościennych.

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą i tych istniejących już na rynku oraz pośredników, którzy poszukują lokalizacji odpowiedniej dla swoich partnerów. Zachęcamy wszystkie osoby myślące o zakupie terenu, jak również inwestorów szukających wsparcia przy realizacji inwestycji niezależnie od jej lokalizacji.

Oferujemy prowadzenie działań marketingowych i doradczych obejmujących przeprowadzenie przez cały proces przeniesienia praw do nieruchomości, począwszy od przygotowania oferty, poprzez przebieg negocjacji, aż do finalizacji transakcji.

Z uwagi na bogatą bazę danych, stronie kupującej możemy zaoferować nieruchomości, które nie zawsze są bezpośrednio eksponowane na rynku. Ponadto, zapewniamy wsparcie w zakresie finansowania, projektowania oraz uzyskania pozwolenia na budowę. Stronie sprzedającej natomiast, możemy zaproponować kompleksową obsługę ekspozycji nieruchomości wraz z dostępem do szerokiego grona inwestorów.

Pobierz ofertę firmy

Słowa kluczowe:

tereny inwestycyjne, usługa pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, wynajem sali szkoleniowej oraz sali konferencyjnej

Dodaj swój biznes do katalogu lokanych firm i przedsiębiorców
szukaj


Dane do konta. Obowiązkowe, potrzebne do zarządzania wizytówką firmy.